ART / Lithographs / Litographs in colors 8192445
nr 819 2445
Stig Jonzon
(1913-1987), Sverige
3 pcs. Stig Jonzon (1913-1987), Stockholm, numrerade och signerade, subject size: 40x48,
LITOGRAPHS IN COLORS, 3 st. Stig Jonzon (1913-1987), Stockholmsmotiv, numrerade och signerade, motivets mått: 40x48
Stig Jonzon, born 1913, dead 1987, Swedish painter and draughtsman.
600
SEK 400
Monday April 8 2013
at 20:18:58
100 kr
200 kr
200 kr
300 kr
300 kr
350 kr
350 kr
Stig Jonzon
Read more about Stig Jonzon